O jídelně

Objednávání obědů:

Vážení rodiče,

objednávání obědů lze realizovat prostřednictvím internetu a mobilního telefonu. Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů:

Registrace služby

1. Navštivte kancelář vedoucí stravovacího provozu. Zde obdržíte informace k přihlášení pro objednávání stravy na internetu.

Objednávání stravy

1. Od následujícího dne po registraci lze pak objednávat stravu též na internetu na adrese: www.strava.cz
  2. Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položku Zařízení. Toto číslo jste obdrželi při registraci služby (viz bod 1). Nyní jste nasměřováni do „své“ jídelny.
  3. Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo (viz bod 1). Jste přihlášeni přímo do „své“ jídelny a můžete objednávat stravu.
  4. Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávky. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.
  5. Ze systému se odhlašte potvrzením položky Odhlášení.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz

Odhlášky obědů den předem do 12:00 hodin.

Jídelníček je aktualizován každý týden v pátek ráno.

Přihlásit, odhlásit obědy lze na telefonním čísle: +420 381 297 053 , emailu petru@zschynov.cz

Oběd se vydává od 10:45 do 13:30.

Výdej do jídlonosičů od 10:45 do 11:15 z rampy u zadního vchodu do školní kuchyně.

Vrchní kuchařka : Pavla Pistulková

Vedoucí ŠJ : Hana Petrů